تبلیغات شما اینجا تبلیغات در گوگل پنل پیامکی - پنل اس ام اس - مدیانا اس ام اس
بستن تبلیغات [X]
7 ضابطه طلایی برای دکتر پیکرتراشی تهران


4 - شکلات برای سالمی موثر است به شرطی که کاکائوی آن بیشتر و شکر یا شیر آن کمتر باشد

چنانچه کاکائو به میزان متعادلی در برنامه‌ی غذایی وجود داشته باشد به دکتر پیکرتراشی تهران کمک متعددی می نماید . آنتی‌اکسیدان های موجود درین ماده‌ی غذایی علاوه بر اینکه تندرست رگ‌های خونی را بالا می‌برد از انباشتگی چربی‌ها هم توقف می‌نمایند . می‌توانید پودر کاکائوی فارغ از قند را به غذاهایتان طولانی تر کنید و یک تکه شکلات سیاه با درصد بالای کاکائو را به عنوان میان‌وعده میل فرمایید .


5 - کاهش وزن پرسرعت در آستانه رژیم باعث افزایش اعتمادبه‌نفس شده و برای بدن عالی است

این‌که یک رژیم دکتر پیکرتراشی تهران انتخاب نمائید که در پهنا 2 روز مثلاً 6 الی 7 کیلو از وزنتان را کم کند چندان برای تندستی عالی نمیباشد البته نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهد کسانی که در آستانه رژیم خیلی زود وزن معدود مینمایند باانگیزه‌تر شده و خوب تر ادامه میدهند . برای همین باید رژیمی را انتخاب کنید که در شروع کار فیض بدهد و شما کاهش وزنتان را به صورت محسوس ادراک فرمایید . در غیر این شکل خیلی‌ها از ادامه‌ی کار منصرف میگردند زیرا آن را بی‌نتیجه میبینند .فعالیت بدنی

6 - از هر فرصتی برای تحرک بدنی بهره نمائید

اگرچه داشتن یک برنامه‌ی ورزشی منظم کمک زیادی به تناسب اندام می‌کند ولی در حالتی‌که وضعیت ثبت‌نام در باشگاه را ندارید می بایست بدانید که همین حرکات معمولی در خانه هم کمک زیادی به شما خواهد کرد . از هر فرصتی برای انجام حرکات کششی سود نمائید . هنگامی با تلفن سخن می‌زنید بلند شده و گام بزنید . روی انگشت پاهایتان بایستید و به مکالمه‌تان ادامه دهید . با همین کار ساده می‌شود در 20 دقیقه حدود 54 کیلوکالری انرژی سوزاند .

میان ساعتها کاری پنج دقیقه دست از کار بکشید , قدمی بزنید و حرکات کششی انجام دهید . حتی می توانید از زمان پخش آگهی‌های تلویزیون نیز برای انجام حرکات کششی استفاده نمایید . می توانید یک رینگ ( هولاهوپ ) بخرید و در هر فرصتی که پیش میاید حلقه بزنید .زمانی که ذیل دوش , جلوی سینک ظرف‌شویی یا در صف خرید ایستاده‌اید پاهایتان را بکشید تا عضلاتشان قوی‌تر شوند . حرکات دورانی روی قوزک پا انجام دهید . هر حرکت کششی که بلد میباشید انجام دهید تا عضله‌ها ران‌ها و پاهایتان تقویت شود . در صورتی هر روز همین حرکات ساده را به برهه زمانی 5 دقیقه انجام دهید هم عضلاتتان تقویت میگردد و نیز سوخت و ساز بدنتان بالا می‌رود . نتایج پژوهش‌ها نشان می دهد که همین حرکات ساده یاری می‌کند تا 650 کالری اکثر بسوزانید .


7 - حواستان به آلودگی محیط باشد

احتمال دارد برایتان عجیب باشد که داشتن تصفیه‌ی آب خانگی یا تهویه مطبوع میتواند به تناسب اندامتان یاری دهد . دانشمندان به‌این فیض رسیده‌اند که ترکیبات سمی و شیمیایی مو جود در مواد غذایی و هوا سبب دکتر پیکرتراشی تهران و اضافه‌وزن میشود . نتایج یک پژوهش آمریکایی نشان می‌دهد که قرار داشتن در معرض آلودگی هوا سبب ساز ساخت شرایط مقاومت سلول‌ها به انسولین , کاهش تحمل گلوکز و ارتقا التهاب تن می گردد . در واقع به عقیده‌ی پژوهشگران قرار تصاحب کردن طولانی برهه زمانی در معرض آلودگی هوا چه بسا خطر ابتلا به دیابت را نیز بالا می برد &# پيكرتراشي لاغري ;
:: برچسب ها : تویوتا ,
ن : Gay Funch
ت : سه شنبه 27 تير 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)