تبلیغات شما اینجا تبلیغات در گوگل پنل پیامکی - پنل اس ام اس - مدیانا اس ام اس
بستن تبلیغات [X]
5 تا از بدترین روش‌های دکتر پیکرتراشی تهران

زمانی که تصمیم به دکتر پیکرتراشی تهران می‌گیرید واجب است که در وهله‌ی اولیه اهدافتان و بعد روشی که می‌خواهید با آن وزن نادر فرمائید را معین فرمائید . البته متأسفانه بعضی در ادامه روش‌های نا مناسب و گهگاه آسیب رسان می روند &# پیکر تراشی برای لاغری نمائید به غیر از مورد ها استثنایی لاغر شدن چندان هم اختلال وجود ندارد . می بایست شیوه قابل قبولی انتخاب فرمائید و عزم داشته باشید . چنانچه شما نیز قصد دارید لاغر شوید سراغ این روش‌های نادرست نروید .


محروم کردن خود از خوراکی‌های به اصطلاح «بد»

شما عاشق شکلات , پنیر , بستنی , چیپس و غیره می‌باشید . رژیمی که در پیش گرفته‌اید به طور بدون شوخی و قاطع مصرف این مواد غذایی را منع نموده است . تصمیم گرفته‌اید لاغر گردید و هر طور که شده بر هوس خوردن خوراکی‌های آیتم علاقه‌تان غلبه می‌کنید البته ته دلتان حس محرومیت می کنید و نمی‌توانید از آنها دل بکنید . هر طور شده تعدادی هفته تحمل می‌کنید و سراغشان نمی‌روید . ولی خیلی زود از این رژیم خسته می شوید زیرا شمارا به صورت قطع از دلبستگی‌هایتان منع کرده است . برای همین مجدد به سراغ خوراکی‌های مورد علاقه‌تان می‌روید و این توشه تا میتوانید جبران ضررها میکنید . یعنی تا میتوانید از این مواد غذایی حذف شده می‌خورید حتی اکثر از قبل . این می گردد که دوباره همان آش می شود و همان کاسه . برای لاغر شدن واجب نیست که خودتان را با بی رحمی تمام از خوراکی‌های موضوع علاقه‌تان منع نمائید . کافی است به‌تدریج مصرف این قبیل هله‌هوله‌ها را کاهش دهید و به تدریج بر هوس تناول کردن آن ها غلبه نمایید نه این‌که به یک باره خودتان را از همه‌ی دلخوشی‌های کوچکتان محروم سازید .


از وعده های غذایی صرف‌نظر می‌کنید تا کالری کمتری دریافت نمائید

به عقیده‌ی متخصص ها تغذیه حذف کردن وعده های غذایی روی متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدنتان تأثیر می‌گذارد . به این صورت که بدن از عدم پذیرش غذا و کالری می‌ترسد برای جبران این محرومیت تا می‌تواند چربی ذخیره مینماید . به جای‌اینکه خودتان را از تناول کردن محروم کنید تعداد وعده ها را اضافه و حجم غذایی که می‌خورید را کاهش دهید . میان‌وعده ها و مواد غذایی سرشار از موادسازنده مغذی را هر سه ساعت یک بار میل نمائید و تا جایی که می‌توانید بعد از ساعت 7 عصر از دریافت کالری بپرهیزید . به خیال و خاطر اینکه شب‌ها سوخت و ساز تن کاهش پیدا می‌کند و کالری‌های دریافتی به جای مصرف انباشته می شوند .

برای لاغر شدن لازم نمیباشد که خودتان را با بی رحمی تمام از خوراکی‌های

مورد علاقه‌تان منع نمایید . کافی است به ندرت مصرف این قبیل هله‌هوله‌ها

را کاهش دهید و کم کم بر هوس میل کردن آنان غلبه نمائید

بدانید که با طعام نخوردن به هدفتان نخواهید رسید . علاوه بر این بزرگ‌ترین اشتباهی که ممکن است انجام دهید دنبال کردن یک رژیم دکتر پیکرتراشی تهران موقت است . یعنی به محض اینکه به هدفتان رسیدید رژیمتان را فراموش میکنید و عادت‌های غذایی گذشته‌تان را از راز می‌گیرید . در این‌حالت هم خیلی زود وزن از دست رفته را به دست می‌آورید و در بیشتر مواقع چه بسا چاق‌تر نیز می‌شوید .


حرکات ورزشیتان تکراری شده است

این که ورزش میکنید جای تحسین داراست ولی دقت داشته باشید که نباید هر روز حرکات تکراری انجام دهید به خیال این‌که هم خودتان دل‌زده می شوید و نیز این‌که که این دسته ورزش کردن پس از مدتی به اصطلاح جواب نمی‌دهد . لازم است که هر روز هفته حرکات متنوعی انجام دهید تا روی اعضاوجوارح و عضلات متعدد کار شود .


حتماً می‌خواهید پایانی رژیم دکتر پیکرتراشی تهران مد شده را دنبال نمایید

رژیم‌هایی که هر از گاهی مضاعف سروصدا می نمایند و به اصطلاح باب روز می شوند مصرف مواد غذایی خاصی را زور و یک تیم غذایی را حذف می‌نمایند . در عین اکنون تمام این رژیم‌ها نتایج موقتی دارند . یعنی بلافاصله پس از اتمام دوره‌ی رژیم مجدد وزنتان راز جای اولش برمی گردد . هرگز و به هیچ ارزش رژیم‌های یویویی را دنبال نکنید زیرا در طولانی برهه زمانی متابولیسم بدنتان به‌این کار عادت مینماید و دیگر نمی‌توانید وزن کم نمایید . هر رژیمی مناسب درحال حاضر شما نمی‌باشد . باید در‌پی رژیمی باشید که با سبک زندگی شما هماهنگ باشد و بتوانید پس از اتمام زمان نیز وزنتان را اثبات نگه دارید . صراحت دارد که دکتر پیکرتراشی تهران دارای اهمیت است ولی مهم‌تر از آن ثبت وزن خواهد بود .


گلوسیدها را از برنامه‌ی غذایی‌تان حذف میکنید

وقتی که از این رژیم‌های سخت می‌گیرید ناچار می شوید از یک یا چند گروه غذایی صرف‌نظر نمایید . این یعنی محروم شدن از عنصرها و مواد مفید که در واقع برای دکتر پیکرتراشی تهران و سالم بودن به آن ها نیاز دارید . به عقیده‌ی متخصص ها می بایست همه‌ی مجموعه های غذایی در رژیم:: برچسب ها : تویوتا ,
ن : Gay Funch
ت : سه شنبه 27 تير 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)